REALIZACJE

JESTEŚMY W CAŁEJ POLSCE

Targi Drema w Poznaniu

Targi Drema w Poznaniu
Cieszymy się ogromnie, że możemy ogłosić naszą obecność na jednym z najważniejszych wydarzeń branży meblarskiej - Targach DREMA 2023 w Poznaniu! Tegoroczna edycja obiecuje być niezwykle ekscytująca, a my jesteśmy dumni z udziału naszych wyjątkowych hostess w tym prestiżowym wydarzeniu.

Targi DREMA to doskonała okazja do zaprezentowania najnowszych trendów, technologii i produktów w branży meblarskiej. To również znakomita platforma do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych i budowania relacji z klientami. Nasze hostessy są gotowe, by wspomóc waszą firmę podczas targów DREMA 2023!

Nasze hostessy - twarze Waszej marki
Nasze hostessy to profesjonaliści w dziedzinie obsługi klienta i promocji. Są nie tylko piękne, ale także kompetentne, charyzmatyczne i gotowe do zapewnienia niezapomnianego doświadczenia targowego. Zadbają o to, by Wasza stoisko przyciągało uwagę, byście mogli skupić się na nawiązywaniu relacji z klientami, prezentowaniu swoich produktów i osiąganiu celów biznesowych.

Recepcja i powitanie gości - Nasze hostessy przywitają odwiedzających Wasze stoisko z uśmiechem i profesjonalizmem.
Promocja produktów - Nasze hostessy pomogą w promowaniu Waszych produktów, przekazując kluczowe informacje potencjalnym klientom.
Rozdawanie materiałów promocyjnych - Nasze hostessy zadbają o dystrybucję ulotek, katalogów i próbek produktów.
Zbieranie danych kontaktowych - Nasze hostessy pomogą w zbieraniu danych kontaktowych od potencjalnych klientów, co ułatwi Wam nawiązywanie długoterminowych relacji.

Jeśli macie pytania lub potrzebujecie więcej informacji przed Targami DREMA, prosimy o kontakt. Jesteśmy gotowi, by uczynić Waszą obecność na targach niezapomnianą!

Bądźcie z nami na Targach DREMA 2023 w Poznaniu, a razem osiągniemy sukces!