REALIZACJE

JESTEŚMY W CAŁEJ POLSCE

Barcelona Bridal Fashion Week

Barcelona Bridal Fashion Week

Agencja Hostess In Plus to gwarancja udanego eventu! Do naszych klientów podchodzimy indywidualnie, jesteśmy w stanie zrealizować powierzone Nam zadania w bardzo krótkim czasie. Zapraszamy do kontaktu! W swojej bazie posiadamy modelki pracujące na zagranicznych targach naszych klientów:)

WIĘCEJ

Krakdent 2019!

Krakdent 2019!

Za nami kolejna edycja targów KRAKDENT. 34 hostess InPlus przez 3 dni pomagało organizatorom targów oraz wystawcom. Jeśli potrzebujesz wsparcia przy dużej imprezie targowej jesteśmy do dyspozycji!

WIĘCEJ

Promocja marki Orsay

Promocja marki Orsay

Agencja Hostess InPlus to nie tylko piękne i doświadczone hostessy, podziękowania należą się również naszym promotorom:) Bardzo cieszymy się,że na naszych zleceniach pracuje coraz więcej Panów :) Od 2015 roku naszym stałym klientem jest marka ORSAY - zrealizowaliśmy setki eventów z lampką szampana.

WIĘCEJ

Akcja rekrutacyjna w Rzeszowie :)

Akcja rekrutacyjna w Rzeszowie :)

Agencja Hostess InPlus to nie tylko piękne i doświadczone hostessy - to także pomysły na kampanie klientów! Kolejna firma pośrednictwa pracy zaufała naszej agencji, od 2 tygodni nasze rekruterki przeprowadzają projekt pozyskania pracowników w woj. małopolskim i podkarpackim. Zapraszamy do kontaktu :)

WIĘCEJ