REALIZACJE

JESTEŚMY W CAŁEJ POLSCE

Cykl konferencji PARP

Cykl konferencji PARP

Agencja hostess i modelek Inplus rozpoczęła współpracę podczas cyklu spotkań informacyjnych dla przedsiębiorców. Konferencje organizowe są prze PARP oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Bardzo dziękujemy za zaufanie:)

WIĘCEJ

Akcja rekrutacyjna w Rzeszowie :)

Akcja rekrutacyjna w Rzeszowie :)

Agencja Hostess Inplus poza hostessami posiada w swojej bazie wykwalifikowane rekruterki, które pomagają naszym klientom w znalezieniu pracowników :) Przeprowadzamy szkolenia online, dlatego dziewczyny są bardzo dobrze przygotowane do powierzonych zadań i pracują zgodnie z wytycznymi klienta :)

WIĘCEJ

Homla w galerii Echo w Kielcach

Homla w galerii Echo w Kielcach

Agencja Hostess In Plus obsługuje eventy w galeriach handlowych na terenie całej Polski. Zapewniamy uśmiechnięte i doświadczone hostessy oraz wykwalifikowanych koordynatorów. Kolejny salon Homla otwarty ❤️ Jak zwykle nie mogło zabraknąć naszych hostess. Zapraszamy do galerii Echo w Kielcach!

WIĘCEJ

Bankiet w hotelu Heron

Bankiet w hotelu Heron

Majowy sezon bankietowy uważamy za otwarty:) Nasze hostessy i fordanserki w dniach 13-14 maja pracują w hotelu Heron - w dzień dziewczyny pomagają w obsłudze konferencji, wieczorem uczestniczyły w bankiecie dla gości.

WIĘCEJ

Promocja butików Recman!

Promocja butików Recman!

Agencja Hostess In Plus obsługuje eventy w galeriach handlowych na terenie całej Polski. Zapewniamy uśmiechnięte i doświadczone hostessy, hostów oraz wykwalifikowanych koordynatorów. Rozpoczęliśmy współpracę z męską marką odzieżową Recman - szukajcie w galeriach naszych hostess:)

WIĘCEJ